עשרת הדברות של הבוקס

שנייה לפני שאתם מתחילים, ריכזנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת על האימונים בבוקס שלנו:

 1. CrossFit TLV הינו מועדון רשמי (Affiliate) וחלק מהארגון העולמי ובשל כך הבוקס עומד בכל הסטנדרטים של הארגון, בעל כל האישורים הרשמיים ופועל ברוח תוכנית ואופי האימונים של קרוספיט העולמי.
 2. שעות הפעילות שלנו מעודכנות תמיד פה באתר ובעמוד הפייסבוק שלנו. שינויים לקראת חגים ושאר אירועים מיוחדים יפורסמו תמיד בעמוד הפייסבוק ובקבוצת הפייסבוק הסגורה שלנו.
 3. אימוני יסודות כוללים 4 מפגשים ומטרתם להכניס אתכם לעולם הקרוספיט בצורה הבטוחה ביותר. במפגשי היסודות נלמד איך לבצע את תנועות היסוד באימונים בצורה נכונה, אפקטיבית ובעיקר בטיחותית. את ארבעת המפגשים יש לסיים בטווח של עד חודשיים מיום ההצטרפות למועדון.
 4. האימון היומי מתפרסם בלילה שלפני פה באתר וכן בעמוד הפייסבוק. מומלץ להתעדכן לפני ההגעה לאימון לגבי שינויים, מיקום האימון, אופי וציוד רלונטי שנדרש.
 5. הדגש השבועי הינו חלק מתוכנית האימונים שלנו ומפורסם פעם בשבוע בכדי לתת לנו דגשים ורעיונות לתרגילים שניתן לבצע באופן עצמאי בבוקס.
 6. אישור רפואי- יש להביא אישור רפואי תוך 90 יום מרגע הצטרפות לבוקס (על פי חוק). אישור ניתן לקבל מרופא המשפחה ואפשר לשלוח אותו במייל או להביא העתק לקבלה במועדון.
 7. למתחיל מומלץ להתאמן עד שלוש פעמים בשבוע ומרווח של לפחות יום מנוחה אחד בין האימונים. למרות שמרגישים טוב אחרי אימון ומעוניינים להגיע לאימון נוסף, חשוב לתת למערכות להסתגל לאימוני הקרוספיט.
 8. אין אגו!!! לא חשוב אם אתם מגיעים מעולם של אימון גופני או רק מתחילים, לא חשוב עם אתם סופר חזקים ועושים סקווט של 200 קילוגרם או לא יודעים מה זה סקווט, הדרך הנכונה ביותר לצאת לדרך היא לאט בזהירות.​​​
 9. Scaling- למתחילים מומלץ לשמור על אימון לפי הגדרות down scale ולא לבצע את האימון בצורתו המלאה (RX) ובכך למנוע פציעות מיותרות. סולם המאמצים משתנה לפי האימון היומי ותמיד מומלץ להתייעץ עם המאמן לגבי המשקלים, החזרות והתנועות.
 10. כאבי שרירים הם חלק אבל לא העיקר!  חשוב לשמור על הגוף ולא לפוצץ אימון...
  כנסו לאימונים בצורה מפוקחת ואיטית, דברו עם צוות ההדרכה על כל כאב או תחושה שמלווה אתכם במהלך או לאחר אימון ובכך תוכלו לשמור על עצמכם בצורה הטובה ביותר ולמנוע פציעות.

רוצים להבין על מה כל המהומה?

השאירו פרטים ונחזור אליכם לתיאום אימון נסיון חינם וללא התחייבות!